Letecké fotografie

Studio Tulák má dlouholeté zkušenosti s pořizováním leteckých fotografií, jak pro soukromé osoby, tak pro různé organizace. Potřebujete fotografii firmy „z výšky“ k prezentaci na webu či na propagačních materiálech? Obraťte se na nás. Poradíme, zařídíme a navrhneme i cenu, která je závislá na rozsahu provedené zakázky.

Zpracování knih

Studio Tulák vydalo sedm vlastních titulů a další tituly, které připravovalo pro zadavatele. Uvažujete-li o vydání knihy či propagačního materiálu v rámci obce, firmy nebo organizace, obraťte se na nás a rádi vám poradíme. V případě vašeho zájmu připravíme materiály k publikaci, ať již po grafické stránce, tak i přípravu a následnou realizaci tisku.

Zpracování filmu

Natočili jste si spoustu záběrů na své dovolené a dalších akcích a teď nevíte co s tím? Nevadí. Obraťte se na Studio Tulák a my vám tyto materiály zpracujeme a vyhotovíme film podle vašich požadavků a představ. V případě zájmu lze pořídit záznam vašich událostí po dohodě s námi. Cena za tuto službu je závislá na rozsahu prací a je stanovena dohodou mezi zadavatelem a zpracovatelem.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode